Про нас

Компанія  «ЄВРОПРОМТРЕЙДИНГ» здійснює постачання промислового обладнання відомих європейських, американських та азійських виробників. Працюючи з українськими а також іноземними дистриб’юторами промислового обладнання ми можемо запропонувати Вам постачання продукції в якомога коротші терміни та за прийнятною ціною.
Обладнання яке ми постачаємо
- промислова автоматика та компоненти АСУ ТП ( PLC компоненти SIEMENS SIMATIC, Modicon, перетворювачі частоти, панелі оператора та інше. Виробники  Schneider Electric, Danfoss, HITACHI, SIEMENS, Mitsubishi та інші.
- контрольно-вимірювальні прилади (датчики рівня, витрати, витратоміри, газоаналізатори, регулятори витрати, тиску тощо. Виробники Emerson Rosemount, Micromotion, Endress+Hauser, SIEMENS та інші)
- регулююча арматура та комплектуючі. Виробники  SAMSON, AUMA, ARI-Armaturen та інші.
- бар’єри іскробезпеки Pepperl+Fuchs
- низковольтна комутаційна апаратура ( контактори, пускачі, автомати захисту двигуна, реле та інше)
- електродвигуни, серводвигуни  SIEMENS, SEW і інші.
- оптичні, фотоелектричні датчики, енкодери тощо. Виробники IFM, SICK тощо.

 А також багато іншого обладнання, ціну та наявність ми можемо надати по запиту.

  Чому з нами вигідно працювати ?
1)  у нас дійсно низькі ціни. Завдяки багаторічному досвіду на європейському ринку нового, стокового ( надлишки, «ЗІП» ітд), відновленого та вживаного промислового обладнання а також працюючи безпосередньо на розбиранні заводів та технологічних ліній, купуючи обладнання внаслідок модернізації а також збанкрутілих підприємств (заводів) чи складів (магазинів)  промобладнання, ми як правило можемо запропонувати Вам кращу ціну.
2)  тільки прямі поставки. Ми є прямими постачальниками як самих виробників та і їхніх дистриб’юторів - як європейських так і українських.
3)  реальна наявність обладнання на складі в Україні а також на складах наших партнерів.

У Вас виникли до нас питання?
Пишіть: europromtrading@gmail.com
Телефонуйте: +380673446344 (Viber, WhatsApp, Telegram) , +380508832012

УВАГА! ВСЕ ОБЛАДНАННЯ ПОСТАЧАЄТЬСЯ В УКРАЇНУ - ОФІЦІЙНО, ЗІ СПЛАТОЮ ВСІХ ПЛАТЕЖІВ ТА МИТ.  МИ Є ПЛАТНИКАМИ ПДВ.